Блоґ учнів
Це куточок, де зберігається творчість моїх учнів. Пишаюся кожним. Підтримую кожного.
Катерина Іванова
(8 кл., Мельбурн, Австралія):

[пиріг і підрядні речення]
Коли почалися канікули, то, відпочиваючи від школи, ми захотіли приготувати торт. Нам потрібні були продукти, зокрема яйця, борошно і хороший настрій. Хотілося ще приготувати пиріг, якщо б було достатньо місця на кухні. Тому довелося почекати. Ми почал готувати пиріг, але не додали дріжджі, тож, випікаючись 30 хвилин, він тріснув на верхівці. Але оскільки температура була дуже висока, тісто вийшло чудовим на смак. Ми вирішили прикрасити верх шоколадом, проте не боки та низ, адже пиріг тоді був би надто солодким. Це приємний спогад із моїх канікул!

Залиш свою реакцію на текст!

Мартін.І.
(5 кл., Київ, Україна):

[цікаві факти і коми]
Чи реальну у золотої рибки 3-хсекундна пам'ять?
Ви, мабуть, бачили десь, що у золотої рибки коротка пам'ять, яка тримає близько 3 секунд. Не так давно я дізнався, що ця істота може запам'ятовувати набагато більше, ніж здавалося. У неї достатньо велика пам'ять, як для її розмірів. Це означає, що рибка може навчатися та виконувати різні трюки, наприклад, проплисти через кільце за винагороду.
Залиш свою реакцію на текст!
Катерина Іванова
(8 кл., Мельбурн, Австралія):

[правило життя і структура тексту]
Друзі, сьогодні я хочу поділитися з вами одним правилом, яке допомагає мені в житті. Це звичка дотримуватися порядку.
Для мене порядок - це не тільки прибрана кімната або чіткий розпорядок дня, а ще й можливість знайти помаду у своїй сумочці саме там, де я її поклала. Або дістати з шафи чисту сукню з приводу неочікуваної вечірки.
Для нас, дівчат, це дуже важливо - бути готовими до пригод в будь-який момент!

Залиш свою реакцію на текст!

Мартін.І.
(5 кл., Київ, Україна):

[фантазуємо і структуруємо текст]
Транспорт майбутнього
Цікаво, які транспортні засоби будуть через 25 років? Я вважаю, що з'явиться швидкий транспорт, якому не потрібно буде паливо.
Машини майбутнього будуть працювати на повітрі з тиском і швидко переміщуватися над землею. У цих автомобілів колеса будуть складатися, як у літака.
Ще одним транспортним засобом будуть чоботи з великими пружинами. Вони допомагатимуть діставатися до чогось на великій висоті.
Незабаром зроблять міжпланетний засіб переміщення, який матиме швидкість світла. Це нам дозволить дивитися на інші планети та відвідувати їх.


Залиш свою реакцію на текст!
Made on
Tilda